| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tilo 5-Spot | Pendant | Black |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| Platums | 60 mm |
| Garums | 800 mm |
| Augstums/dziļums | 246 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Maks. sistēmas jauda | 15 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924001482 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5708839001483 |
| Lampas turētājs | GU10 |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Mājokļa materiāls | Citi |