| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TIBERA UVC PTFE 75 W G13 |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Izcelsmes valsts* | RU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002962 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Aptumšojams | No |
| Kopējais garums | 1198.2 mm |
| Diametrs | 26.5 mm |
| Melnas gaismas lampa | No |
| Lampas spriegums | 230 V |
| Piemērots gaisa dezinfekcijai | No |
| Piemērots personīgai labsajūtai | No |
| Piemērots kukaiņu ķeršanai | No |
| Piemērots lietošanai medicīnā | No |
| Piemērots reprogrāfijai | No |
| Piemērots iedegumam | No |
| Piemērots ūdens dezinfekcijai | No |
| Lampas jauda | 75 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075741119 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4058075741126 |
| Integrēts starteris | No |
| Nepieciešams ārējais aizdedze | No |
| Nepieciešams ārējais balasts | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 7000 h |