Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 2
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 3
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 2
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 3
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 4
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 10
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 7315885589520
MPN: 5589520
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Sienas kabeļu kanāli
ETIM EC000872
Platums 72 mm
Modelis Pamata bloks
Dziļums 145 mm
Materiāla kvalitāte Citi
Materiāls Plastmasas
Vāku skaits 0
Pārsega platums 1 0 mm
Pārsega platums 2 0 mm
Pārsega platums 3 0 mm
Simetrisks Yes
Leņķis 85-135 °
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7315885589520
Citi tehniskie dati
Krāsa Balts
Nesatur halogēnus Yes
RAL numurs 9016
Darbības temperatūra -25-60 °C