Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 1
MD01 image 2
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 3
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 4
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 5
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 3
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 4
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 5
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 7315880011354
MPN: 5590237
Iepakojums: 1
Kaste: 200
Palete: 2400
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Sienas kabeļu kanāli
Izcelsmes valsts* SE
ETIM EC000873
Platums 123 mm
Modelis Universālā
Dziļums 72 mm
Piemērots Kreisā/ labā
Biezums 0 mm