| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Thorsman - TSC 4.2x31 - screw - large thin head - set of 100 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Virsmas aizsardzība | Galvaniski/elektrolītiski cinkots |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7315883782039 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7315883782036 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 7315883782039 |
| Galvas forma | Noapaļota galva |
| Skrūvju sistēma | Phillips |
| Vītņu formēšana | Vītņu griešana |
| Garums | 31 mm |
| Vītnes izmērs (metriska) | 4.2 |
| Piķa vītne | 3.3 mm |
| Rūdīts | No |
| Vītnes diametrs | 4.2 mm |
| Pašam garlaicīgi | Yes |