Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 3
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 4
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 5
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 3
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 4
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 5
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 7315880006725
MPN: 5576121
Iepakojums: 1
Kaste: 10
Palete: 160
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Sienas kabeļu kanāli
ETIM EC000876
Platums 100 mm
Modelis Pamata bloks un vāks
Dziļums 52 mm
Materiāla kvalitāte Polivinilhlorīds (PVC)
Materiāls Plastmasas
Vāku skaits 1
Pārsega platums 1 80 mm
Pārsega platums 2 0 mm
Pārsega platums 3 0 mm