Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 7315885514003
MPN: 5514000
Iepakojums: 1
Kaste: 2
Palete: 24
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m
ETIM EC001938
Krāsa Alumīnija
Platums 217 mm
Nesatur halogēnus Yes
Dziļums 72 mm
RAL numurs 0
Virsmas aizsardzība Anodēts
Materiāla kvalitāte Citi
Garums 2500 mm
Darbības temperatūra -5-60 °C
Vāku skaits 0
Spraudņu nodalījumu skaits 2
Ar kanāla savienotāju No
Noderīgs šķērsgriezums 11972 mm²
Pārsega platums 1 0 mm
Pārsega platums 2 0 mm
Pārsega platums 3 0 mm