Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 7315880036715
MPN: 5510023
Iepakojums: 1
Kaste: 4
Palete: 48
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
ETIM EC001938
Krāsa Balts
Platums 161 mm
Nesatur halogēnus Yes
Dziļums 72 mm
RAL numurs 0
Virsmas aizsardzība Ar pārklājumu
Materiāla kvalitāte Citi
Garums 2500 mm
Darbības temperatūra -5-60 °C
Trieciena stiprums IK07
Vāku skaits 1
Spraudņu nodalījumu skaits 1
Ar kanāla savienotāju No
Noderīgs šķērsgriezums 9369 mm²
Pārsega platums 1 80 mm
Pārsega platums 2 0 mm
Pārsega platums 3 0 mm