Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 7315880036463
MPN: 5507003
Iepakojums: 1
Palete: 72
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Sienas kabeļu kanāli
ETIM EC001938
Krāsa Balts
Platums 123 mm
Nesatur halogēnus Yes
Dziļums 72 mm
RAL numurs 0
Virsmas aizsardzība Anodēts
Materiāla kvalitāte Citi
Garums 2500 mm
Darbības temperatūra -5-60 °C
Materiāls Alumīnija
Montāžas metodes vāks Ar šķērsstieņiem
Trieciena stiprums IK07
Vāku skaits 0
Spraudņu nodalījumu skaits 1
Montāžas perforācija apakšā No
Ar kabeļa stiprinājuma klipsi No
Ar kanāla savienotāju No
Noderīgs šķērsgriezums 6301 mm²
Pārsega platums 1 0 mm
Pārsega platums 2 0 mm
Pārsega platums 3 0 mm