Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural image 2
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural image 3
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural thumbnail 2
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural thumbnail 3
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural thumbnail 4
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 7315885510227
MPN: 5510220
Iepakojums: 1
Palete: 99
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Sienas kabeļu kanāli
ETIM EC000876
Platums 72 mm
Modelis Pamata bloks un vāks
Dziļums 161 mm
Materiāla kvalitāte Citi
Materiāls Alumīnija
Vāku skaits 1
Pārsega platums 1 80 mm
Pārsega platums 2 0 mm
Pārsega platums 3 0 mm