Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m image 2
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m image 3
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 7315880005001
MPN: 5435138
Iepakojums: 1
Kaste: 4
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Virsmas un grīdas kabeļu kanāli
ETIM EC000059
Platums 123 mm
Nesatur halogēnus Yes
Augstums 34 mm
Virsmas aizsardzība Ar pārklājumu
Materiāla kvalitāte Citi
Garums 2500 mm
Materiāls Alumīnija
Noderīgs šķērsgriezums 3062 mm²
Piemērots ķēdes integritātei No
Antibakteriāla ārstēšana No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7315880005001
Iepakojuma līmenis 2 7315880005008
Citi tehniskie dati
Krāsa Balts
RAL numurs 0
Iepriekšēja štancēšana No
Darbības temperatūra -20-60 °C