| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Thorsman - FCA-F40 A - front cover - aluminium - natural - 2.5 m |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Virsmas un grīdas kabeļu kanāli
|
| ETIM | EC000728 |
| Platums | 40 mm |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas aizsardzība | Anodēts |
| Garums | 2500 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7315885580039 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7315885580039 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |