| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ACC818269 Thermostat |
| Zīmols | Busch-Jaeger |
| ETIM | EC004587 |
| Montāžas metode | Montāža ar skrūvēm |
| Modelis | Termostats |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Ar digitālo indikāciju | No |
| Slēdža funkcijas veids | Normāli atvērts kontakts (NO) |
| Nominālā strāva In | 10 A |
| Temperatūras iestatīšanas diapazons | -10-50 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4022903013815 |