| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Thermostat 1NO -20…+40°C 7T.81.0.000.2301 FINDER |
| Zīmols | FINDER |
| Kategorijas |
Vadības ierīces slēdžiem un rozetēm
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9032 1020 00 |
| Montāžas metode | Montāža ar skrūvēm |
| Modelis | Termostats/hiprogrostats |
| Ar digitālo indikāciju | No |
| Slēdža funkcijas veids | Normāli atvērts kontakts (NO) |
| Nominālā strāva In | 10 A |
| Temperatūras iestatīšanas diapazons | -20-40 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823366876 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012823366869 |