| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 80TK Thermocouple Module (Type K) |
| Zīmols | Fluke |
| Kategorijas |
Electrical Test Equipment
Temperatūras zonde |
| Izcelsmes valsts* | SG |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9025 9000 00 |
| Modelis | Tapa |
| Mērīšanas diapazons | -50-1000 °C |
| Materiāls | Citi |
| Savienojuma kabeļa garums | 0 m |
| Garuma zonde | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969009423 |