| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | THERMAL OVERLOAD RELAY 6K.04 |
| Zīmols | FINDER |
| Kategorijas |
Overload Relays
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 3010 00 |
| Montāžas metode | Tiešā piestiprināšana |
| Atbrīvošanas klase | 10 A KLASE |
| Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Maks. nominālais darba spriegums Ue | 690 V |
| Regulējams strāvas diapazons | 8-11 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823456751 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012823456744 |
| Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts | 1 |
| Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts | 1 |
| Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts | 0 |
| Atiestatīt funkcijas ievadi | No |
| Automātiska atiestatīšanas funkcija | No |
| Atiestatīšanas funkcijas spiedpoga | Yes |