| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AC-DC Single output Industrial DIN rail power supply; Output 48Vdc at 1.6A; metal case 75W |
| Zīmols | Mean Well |
| Izcelsmes valsts* | SZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002542 |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | AC/DC |
| Jaudas izvade | 75 W |
| Nominālais barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 48 V |
| Maks. izejas strāva 1 | 1.6 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4711287422244 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4711287422244 |
| Platums | 32 mm |
| Augstums | 125.2 mm |
| Dziļums | 102 mm |