| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AC-DC Single output Industrial DIN rail power supply; Output 24Vdc at 3.2A; metal case 75W |
| Zīmols | Mean Well |
| Kategorijas |
AC/DC Power Supply Units
|
| Izcelsmes valsts* | SZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | AC/DC |
| Jaudas izvade | 75 W |
| Nominālais barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 24 V |
| Maks. izejas strāva 1 | 3.2 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4711287422237 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4711287422237 |
| Platums | 32 mm |
| Augstums | 125.2 mm |
| Dziļums | 102 mm |
| Iespējama montāža uz sliedēm | Yes |