| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TForce LED HPI ND 200-145W E40 840 60D |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E40 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 210 mm |
| Lampas efektivitāte | 137 lm/W |
| Lampas forma | Citi |
| Garums | 250 mm |
| Nominālais spriegums | 100-145 V |
| Pārsega veids | Caurspīdīgs |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 145 W |
| Gaismas plūsma | 20000 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696713860 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718696713877 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718696713860 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 50000 h |
| Nominālā strāva | 3900 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 160 kWh |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG1 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 50000 |
| Spēka faktors | 0.7 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.1552 |
Philips TrueForce LED Industrial and Retail lamps give you a quick and easy payback solution to replace HID lamps in Highbay application.The solution gives you the LED benefits of energy-efficiency and long-lifetime, plus they come for a low initial investment.With unique lamp design and compatibility, you can directly retrofit HID lamps with TrueForce LED lamps without changing the fixtures or gear. Multiple beam angle options and high colour rendering index enhance the lighting distribution while creating a comfortable, safe and high productivity environment.