| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Text cap |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | SE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC001072 |
| Iebūvētais diametrs | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7320500549131 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Diametrs | 0 mm |