| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Testboy 40 Plus Spanningstester 6-400V AC/DC |
| Zīmols | Testboy |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9030 3100 00 |
| ETIM | EC000494 |
| Pašreizējais piedāvājums | No testa objekta (bez akumulatora) |
| Nepārtrauktības pārbaude | No |
| Sprieguma indikācija | LED |
| Sprieguma mērīšanas diapazons | 6-400 V |
| Mērīšanas ķēdes kategorija | CAT III |
| Pārbaudes veids | 2-polu |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4028532200428 |
| Garums | 120 mm |
| Asmens garums | 0 mm |
| Lāpstiņas platums | 0 mm |
| Iekšējā bāzes slodze | No |
| Viena pola fāzes indikācija | No |
| Kontaktu mazāk sprieguma noteikšana | No |
| Datu aizturēšana | No |
| Fona apgaismojums LC-indikācija | No |
| Testa izstrādājuma aizsardzību | No |
| Mērīšanas punkta zibens | No |
| Lauka rotācijas virziena norāde | No |
| Pārslēdzama slodze | No |
| Pretestības mērīšana | 0 Ohm |
| Izmantojams pie nokrišņiem | No |