| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Test Pen Profi 12-1000V |
| Zīmols | Haupa |
| Kategorijas |
Mērinstrumenti
Sprieguma testeris |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9030 3100 00 |
| Pašreizējais piedāvājums | Akumulators |
| Sprieguma indikācija | Kvēlspuldze |
| Sprieguma mērīšanas diapazons | 12-1000 V |
| Mērīšanas ķēdes kategorija | CAT III |
| Pārbaudes veids | 1-polu |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011923574734 |
| Garums | 140 mm |
| Iekšējā bāzes slodze | No |
| Viena pola fāzes indikācija | Yes |
| Kontaktu mazāk sprieguma noteikšana | Yes |
| Datu aizturēšana | No |
| Fona apgaismojums LC-indikācija | No |
| Testa izstrādājuma aizsardzību | No |
| Mērīšanas punkta zibens | No |
| Lauka rotācijas virziena norāde | No |
| Pārslēdzama slodze | No |