FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL image 1
FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL image 2
FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL image 3
FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL thumbnail 1
FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL thumbnail 2
FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL thumbnail 3
STEKKER TYPE 2 VOOR TESTADAPTER EV OPLADEN, INTL
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 0195112043035
MPN: 5348123
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL
Zīmols Fluke
Kategorijas Instrumentu piederumi
Izcelsmes valsts* CN
Harmonizētās sistēmas kods 8543 9000 00
ETIM EC004142
Adaptera veids Elektriskais
Var izmantot ar multimetru Yes
Var izmantot ar skavas mērītāju No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 0195112043035
Citi tehniskie dati
Platums 60 mm
Augstums 232 mm
Maks. izejas strāva 10 A
Garums 110 mm
Darbības temperatūra 0-40 °C
Piesārņojuma pakāpe 2
Maks. ieejas spriegums 480 V
Maks. ieejas strāva 10 A
Mērīšanas ķēdes kategorija CAT II
Aizsardzības pakāpe (IP) IP54
Ar maciņu/somu No
Maks. izejas spriegums 480 V
Maks. sprieguma mērīšanas ķēdes kategorija 300 V
Savienotāja tipa ieeja Citi
Savienotāja tipa izeja 4 mm drošības kontaktdakša