| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tersystem - protez pioggia 1 mod alluminio |
| Zīmols | BTicino |
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000744 |
| Ar kabeļa ievadi | No |
| Materiāls | Alumīnija |
| Virsmas apdare | Cinkots |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012199166025 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012199166025 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8012199166025 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 151 mm |
| Augstums | 147.5 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| RAL numurs | 9018 |
| Ar atgaisošanu | No |
| Piemērots āra uzstādīšanai | Yes |
| Piemērots jumta dēļu ieklāšanai | No |
| Piemērots grunts dēļu ieklāšanai | No |