| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Terminal Support Rail BPZ-TSB-600/2KL29 600mm |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Busbar Systems and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| Savienojumu skaits | 58 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081855582 |
| Montāžas metode | Tiešā montāža |
| Izolēts stiprinājums | No |
| Materiāls | Misiņš |
| Kopnes biezums | 8 mm |
| Sliedes platums | 510 mm |
| Kontaktsliedes virsma | Neapstrādāts |
| Horizontālā montāža | Yes |
| Sliedes garums | 436 mm |
| Maks. pievilkšanas griezes moments | 0 Nm |
| Attālums no aizmugures plāksnes | 50 mm |
| Savienojuma lielums, savienojuma iespēja | Citi |
| Vertikālā montāža | No |
BPZ-TSB terminal support rail, prepared for installation at the top/bottom inside the enclosure, installed in combination with BPZ-CTS corner tower kit, incl. two (2) KL-29 pre-installed brass terminal bars, can be used as ground bus for service outgoers