| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Terminal box Expansion set (Mi PV 5511) |
| Zīmols | HENSEL |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC002600 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Aprīkots ar | Citi |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 400 V |
| Aizzīmogojams | No |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 35 mm² |
| Laikapstākļu izturīgs | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Ieplūde no aizmugures | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012591114161 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012591114161 |
| Montāžas metode | Montāža pie sienas/galda |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 170 mm |
| Forma | Citi |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Garums | 150 mm |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Darbības temperatūra | -5-40 °C |
| Materiāls | Plastmasas |
| Sprādzienpārbaudīta versija | No |
| Vāka stiprinājums | Skrūvēts |
| Ar skrīningu | No |
| Ex-zonas gāzei | Nav |
| Uzlīmējams | Yes |
| Mājokļa caurplūdes veids | Citi |
| Ex-Zone putekļiem | Nav |
| Vāka modelis | Citi |
| Castable | No |
| Ar liešanas maisījumu | No |