| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HS602605N Aansluitmod. HS indir L&G z. venster |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000248 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP43 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815245381 |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 600 mm |
| Dziļums | 233 mm |
| Ar veramu vāku | No |
| Iebūvēts dziļums | 250 mm |
| Ar montāžas sliedi | Yes |