| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TEMP.REGELAAR 48X96 100..240V AC |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Monitoring Relays
|
| Izcelsmes valsts* | JP |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9032 1020 00 |
| Iespējama reģistrācijas kļūda | No |
| Mērīšanas ķēžu skaits | 1 |
| Iespējama ārēja atiestatīšana | No |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480146084 |
| Platums | 48 mm |
| Augstums | 96 mm |
| Dziļums | 93 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz | 100-240 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz | 100-240 V |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC/DC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 0 |