| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AP61BWK32AIND TEMP.CONNECTION BOX APO61 32A |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002280 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815250088 |
| Platums | 302 mm |
| Modelis | Ar durvīm |
| Augstums | 603 mm |
| Dziļums | 175 mm |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Pozicionēšana uz sliežu sistēmas | Universālā |
| Stabu skaits | 3 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Darbības mehānisms aiz vāka/durvīm | No |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | No |