| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Telescopic shaft for XT4 in VMS |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4022903040309, 4022903040309 |
| Platums | 20 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Dziļums | 106 mm |