| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Telecommunication section, H=1350mm |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000264 |
| Pārsega veids | Slēgts |
| DIN sliežu skaits | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081004744 |
| Platums | 265 mm |
| Augstums | 1415 mm |
| Dziļums | 175 mm |
| Ar montāžas plāksni | Yes |
| Ar vāku | Yes |
| Moduļu atstarpju skaits uz DIN sliedi | 12 |
| Ar N-PE skavu | No |
| Gala punkta skaitītāja pozīcija | No |