TEK-U123/72 PVC WG 2.5M R9010 image 1
TEK-U123/72 PVC WG 2.5M R9010
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 7315880006121
MPN: 5526019
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums TEK-U123/72 PVC WG 2.5M R9010
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Sienas kabeļu kanāli
Izcelsmes valsts* SE
Harmonizētās sistēmas kods 7308 9098 00
ETIM EC001938
Platums 123 mm
Nesatur halogēnus No
Dziļums 72 mm
RAL numurs 9010
Virsmas aizsardzība Neapstrādāts
Materiāla kvalitāte Polivinilhlorīds (PVC)
Garums 2500 mm
Materiāls Plastmasas
Montāžas metodes vāks Ar šķērsstieņiem
Vāku skaits 1
Spraudņu nodalījumu skaits 1
Montāžas perforācija apakšā Yes
Ar kabeļa stiprinājuma klipsi No
Ar kanāla savienotāju No
Noderīgs šķērsgriezums 6449 mm²
Pārsega platums 1 80 mm
Pārsega platums 2 0 mm
Pārsega platums 3 0 mm