TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK image 1
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK image 2
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK image 3
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK thumbnail 1
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK thumbnail 2
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK thumbnail 3
Heat Shrink Tubing, Rated for 600 Volts, 90 Degree C, Continuous Use, RoHS Compliance, 19.1mm Expanded, 5 Per Bag, Black, Thick Wall, Adhesive Lined
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 5414363109778
MPN: 7TCA017420R0016
Iepakojums: 5
Kaste: 35
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK
Zīmols ABB
Kategorijas Termorukoamas caurules
Izcelsmes valsts* TH
ETIM EC000218
Tips Termosarauvējams
Darbības temperatūra 1100 °C
Iekšējais diametrs pirms termiskās saraušanās 102 mm
Iekšējais diametrs pēc termiskās saraušanās 60 mm
Nominālais šķērsgriezums 680 mm²
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5414363109778
Iepakojuma līmenis 2 5414363109778
Citi tehniskie dati
Krāsa Melns
Modelis Biezsienu
Nesatur halogēnus No
Materiāls Sašūts sašūts poliolefīns (XLPO)
Caurspīdīgs No
Drukājams Yes
Ar iekšējo līmi No
Nominālais diametrs collas 3/4 collas
Saraušanās ātrums 2:1
UL apstiprinājums Yes
Lejupielādes
Apraksts
Heat Shrink Tubing End Cap, 102mm Expanded Diameter, 60mm Fully Recovered, Packed 5 per polybag, Black