| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TCXG-20.30 grijs Kunstst. spiraalslang + kunstst. spiraal |
| Zīmols | FRÄNKISCHE |
| Kategorijas |
Cable Hoses
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3917 3200 00 |
| Darbības temperatūra | -5-60 °C |
| Apvalka materiāls | Bez apvalka |
| Materiāls kvēldiegs | Spirāle no cietas plastmasas |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013960577259 |
| Krāsa | Pelēks |
| Ārējais diametrs | 24.7 mm |
| Nesatur halogēnus | No |
| Iekšējais diametrs | 20 mm |
| Liekšanas rādiuss, statisks | 25 mm |
| Vienkāršs interjers | Yes |
| Elastīgums | Elastīgs |
| Vienkārša ārpuse | No |
| Stiepes izturība | 125 N |
| Nominālais diametrs | 20 mm |
| Nominālais izmērs collās | Citi |
| Apstiprināts saskaņā ar DIN EN 61386-23 | No |