| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CARPET BORDER INCL. COVER |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000893 |
| Nominālā dimensija | 310 mm |
| Iebūvējamo ierīču skaits | 8 |
| Izlīdzināšanas diapazons | 0-21 mm |
| Kanāla platums | 310 mm |
| Min. augstuma apdares slānis | 54 mm |
| Materiāla sānu siena | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8712186117053 |
| Apakšējā plāksne | No |
| Piemērots blīvējuma novietošanai | No |
| Iebūvēta atvere grīdas kolonnai | No |
| Piemērots iegremdējamiem grīdas kanāliem (slēgts) | No |
| Piemērots zemgrīdas kanālam, kas ir aizvērts | No |
| Iebūvēta atvere iebūvētajai iekārtai | Kvadrātveida |
| Atvienošanas iespēja vāks no bāzes bloka | Yes |