TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 1
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 2
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 3
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 4
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 1
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 2
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 3
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 4
Terra AC wallbox type 2, kabel 5m, 22kW/3 fase/32A, met RFID en 4G
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8719874452052
MPN: 6AGC082158
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID
Zīmols ABB
Kategorijas Elektromobiļu montāžas statīvi
Izcelsmes valsts* CN
Harmonizētās sistēmas kods 8537 1091 00
ETIM EC002883
A tipa zemējuma noplūdes slēdžu skaits 0
B tipa zemējuma noplūdes slēdžu skaits 0
Maks. jauda vienam uzlādes punktam 22.1 kW
Transportlīdzekļa savienotāju skaits, 1. tips 0
Transportlīdzekļa savienotāju skaits CHAdeMO 0
Uzstādīšanas sānu savienojuma modelis Trīsfāzu
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8719874452052
Citi tehniskie dati
Montāžas metode Sienas stiprinājums
Platums 195 mm
Augstums 320 mm
Dziļums 143 mm
Ar displeju No
Mājokļa materiāls Plastmasas
Nominālā savienojuma jauda 22.5 kW