| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Table docking station with charging function and control function, housing black, glass cover black |
| Zīmols | ELTAKO |
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Montāžas metode | Brīvi stāvošs modelis |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 175 mm |
| Augstums | 140 mm |
| Dziļums | 140 mm |
| Piemērots | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4010312325179, 4010312325179 |
Table docking station with charging function and control function, housing black, glass cover black, USB-C connection, including POE+ injector, Audio output, USB-A output, compatible with many tablets thanks to the sliding charging connector