| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | T-PIECE WGX-TSU165VX52 R9010/60 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001939 |
| Platums | 400 mm |
| Modelis | Pamata bloks un vāks |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Dziļums | 52 mm |
| RAL numurs | 9010 |
| Virsmas aizsardzība | Ar pārklājumu |
| Platuma zars | 165 mm |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Montāžas metodes vāks | Iekšējais gulošais |
| Vāku skaits | 1 |
| Montāžas perforācija apakšā | Yes |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipsi | No |
| Ar kanāla savienotāju | No |
| Pārsega platums 1 | 80 mm |
| Pārsega platums 2 | 0 mm |
| Pārsega platums 3 | 0 mm |
| Ar aizsargfoliju | No |
| Simetrisks | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7315880081609 |