| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | T-PIECE H16100-400 TV |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001540 |
| Modelis | Bez savienotāja |
| Kāpu tips | Perforēts profils |
| Iekšējais rādiuss | 300 mm |
| Kabeļu kāpņu zaru platums | 0 mm |
| Kabeļu kāpņu platums | 400 mm |
| Kabeļu kāpņu augstums | 100 mm |
| Simetrisks modelis | Yes |
| Sānu sijas veids | Profils (atvērts) |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7321677370481 |
| RAL numurs | 0 |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Plaša laiduma modelis | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |