| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | T-STUK 16-150 TV |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | SE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| Modelis | Bez savienotāja |
| Kāpu tips | Perforēts profils |
| Iekšējais rādiuss | 268 mm |
| Kabeļu kāpņu zaru platums | 0 mm |
| Kabeļu kāpņu platums | 150 mm |
| Kabeļu kāpņu augstums | 55 mm |
| Simetrisks modelis | No |
| Sānu sijas veids | Caurules forma (slēgta) |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7321677161935 |
| RAL numurs | 0 |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Plaša laiduma modelis | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |