| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RAAM 860 FT Add-on tee with quick connector 85x600 |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Kategorijas |
Kabeļu trašu sistēmas
|
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC001006 |
| Modelis | Integrēts savienotājs |
| Materiāls | Tērauds |
| Iekšējais rādiuss | 0 mm |
| Kabeļu renes atzaru platums | 600 mm |
| Kabeļu teknes augstums | 85 mm |
| NATO montāžas caurumi | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012195972280 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012196911448 |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas aizsardzība | Karsti cinkots |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Nerūsējošais tērauds, marinēts | No |
| Plaša laiduma modelis | No |