| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SYSTEMLED DIMMmodul, extern zur Bedienung einer Leuchte, inkl. 3m Verbindungsleitung |
| Zīmols | LED2WORK |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 36 mm |
| Garums | 120 mm |
| Augstums/dziļums | 51 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4260556623009, 4260556623009 |