| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | System 55 terminal box |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002713 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Krāsa | Melns |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426956759 |
| Platums | 115 mm |
| Dziļums | 225 mm |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Ar caurspīdīgu vāku | No |
| Ar vāku | Yes |
| Savienojuma skavu skaits | 5 |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 440 V |
| Garums | 225 mm |
| Aizzīmogojams | Yes |
| Ieplūdes veids | Kabelis/caurule |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Darbības temperatūra | 0-105 °C |
| Ieplūdes atveru skaits | 5 |
| Sprādzienpārbaudīta versija | No |
| Trieciena stiprums | IK06 |
| Vāka stiprinājums | Skrūvēts |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 10 mm² |
| Ex-zonas gāzei | Nav |
| Ex-Zone putekļiem | Nav |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 3 mm |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |