| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | System 55 switch group, drop |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002280 |
| Nominālā strāva | 40 A |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426636446 |
| Platums | 167 mm |
| Modelis | Ar vāku |
| Augstums | 130 mm |
| Dziļums | 227 mm |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Pozicionēšana uz sliežu sistēmas | Universālā |
| Stabu skaits | 4 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Slēdžu skaits | 1 |
| Darbības mehānisms aiz vāka/durvīm | No |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | No |