| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | System 55 switch disconnector group enclosure |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000100 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Drošinātāja veids | Skrūvveida drošinātājs |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426851443 |
| Platums | 220 mm |
| Augstums | 110 mm |
| Dziļums | 79 mm |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Ar caurspīdīgu vāku | No |
| Grupu skaits | 3 |
| Pozicionēšana uz sliežu sistēmas | Universālā |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |