| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | System 55 group enclosure, empty |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Vāka modelis | Ar iegriezumu |
| Signāls garāmejošajām durvīm | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426636422 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 220 mm |
| Augstums | 165 mm |
| Dziļums | 79 mm |
| RAL numurs | 9005 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Iebūvēts dziļums | 72 mm |
| Rindu skaits | 1 |
| Iebūvētais augstums | 0 mm |
| Pārsega veids | Vāks |
| Iebūvētais platums | 0 mm |
| EMC versija | No |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Iekšējais dziļums | 72 mm |
| DIN-sliede | Yes |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Slēgšanas veids | Citi |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | No |
| Ar slēdzeni | No |
| Zemējuma spaiļu bloks | No |
| Neitrāls spaiļu bloks | No |