| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | System 55 fuse enclosure with rotary switch |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002288 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Aizsardzība | D-sistēmas drošinātāju saikne |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426853775 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 115 mm |
| Augstums | 98 mm |
| Dziļums | 225 mm |
| Slēdzams | No |
| RAL numurs | 9005 |
| Rindu skaits | 1 |
| Ar kontaktligzdu | No |
| Iebūvētais augstums | 0 |
| Pārsega veids | Vāks |
| Fāžu skaits | 1 |
| Iebūvētais platums | 0 |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Ar caurspīdīgu vāku | No |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | No |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Slēgšanas veids | Citi |
| Iebūvēts dziļums | 0 mm |
| Tiešo grupu skaits | 2 |
| Polu skaits galvenais slēdzis | 2 |
| Ar zvana transformatoru | No |
| Plīts grupa | Nav |
| Plīts grupa piemērota kā jaudas strāvas grupa | No |
| Kopējais grupu skaits | 2 |
| Galvenā slēdža nominālā strāva | 25 A |
| Piemērots datiem | No |
| Aizsardzības galvenais slēdzis | No |
| Ienākošā RCD aizsardzība | No |
| Aizsardzība augsta integritāte | No |
| Aizsardzība sadalīta slodze | No |
| Aizsardzības dubultā RCD | No |
| Ar skaitītāju | No |