| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | System 55, FI switch, group enclosure, 30mA |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002276 |
| Nominālā strāva | 40 A |
| Stabu skaits | 4 |
| Zemējuma noplūdes slēdžu skaits 300 mA | 0 |
| Zemējuma noplūdes slēdžu skaits 30 mA | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426641211 |
| Platums | 115 mm |
| Augstums | 98 mm |
| Dziļums | 225 mm |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Ar caurspīdīgu vāku | No |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |