| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Systeem 55 Bakelite rail enclosure |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002274 |
| Platums | 167 mm |
| Augstums | 130 mm |
| Dziļums | 227 mm |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Kopnes attālums | 30 mm |
| Nominālās strāvas sliežu sistēma | 50 A |
| Aprīkots ar kopni | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426847446 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Ar caurspīdīgu vāku | No |
| Stabu skaits | 5 |
| Īssavienojuma pārtraukuma spēja (Icw) | 25 kA |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |