| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SYLSMART SSE ACCESSORY SYLBAY1 |
| Zīmols | Sylvania |
| Izcelsmes valsts* | GB |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Diametrs | 0 mm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5410288416007 |